İster bir işyeriniz olsun ister bilgisayarınızı düzeltmek isteyen bir kişi olun, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için bize güvenebilirsiniz.

Bilgisayarların hayatlarımızı ve işimizi daha kolay hale getirdiğini ve bu şekilde çalıştıkları zaman çalışmaz hale geldiklerini anlıyoruz, bu biraz zor olabilir. Amacımız, onarım çalışmaları yapmak veya bilgisayarınızı gidermek için doğrudan evinize veya ofisinize olağanüstü hizmetler sunmaktır.

Uzman personel, ihtiyaçlarınızı dikkate alacak ve bilgisayarınızın iyi yönetilmesi konusunda size en iyi danışmanlık ve tavsiyeyi sunacaktır.

Bilgisayarınızın herhangi bir onarım çalışması gerektirmediğini tespit etsek bile bunu yaparız. Bizim amacımız, tekrarlanan problemleri en aza indirgemek ve size bilgisayar gereksinimleriniz için gerekli olan düşük maliyetli onarım çalışmaları sunmaktır.

Ağınızın sorununu, donanım sorunlarını veya masaüstünüzün, PC'nizin veya MAC'nızın yazılım sorunlarını çözmek için, yazılımı ayarlama ve yükleme.

Eski pili çıkarmak için düz tornavida kullanın ve sistemdeki herhangi bir kabloya dokunmaktan kaçının. Tutkalla tutulan telleri aynı aletle sökün ve ayırmak için bir havya getirin. Pili çıkarmak ve sonra değiştirmek.